Pensjonat*** Renesans - Zakopane
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Zakopane. Powrt na stron gwn
Strona gwna

Jesteś 30573
gościem
na naszej stronie


OFERTA

RENESANS to Pensjonat*** skategoryzowany w 2004 r. Jest to wymarzone miejsce, dla osób poszukujących wypoczynku w ciszy, spokoju i komfortowych warunkach.

Pensjonat***Renesans oferuje Państwu 50 miejsc w pokojach o wysokim standardzie. Są one wyposażone m.in. w przestronne łazienki, TV SAT, radia, telefony, sejf oraz dostęp do internetu.

Renesans dostosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych, posiada zewnętrzną przeszkloną windę oraz monitorowany parking.

Sympatyczna atmosfera sprzyja organizowaniu wszelkiego rodzaju spotkań, a profesjonalny i doświadczony personel pomoże w przygotowaniu:
- konferencji
- szkoleń
- imprez integracyjnych
- imprez okolicznościowych

Do dyspozycji naszych gości oddajemy salę konferencyjną, która pomieścic może 35 osób w systemie konferencyjnym lub 40 w systemie kinowym. Na wyposażeniu sali znajduje się:telewizor, magnetowid, rzutnik, i flipchard oraz stanowisko komputerowe ze stałym dostępem do internetu.

Dołożymy wszelkich starań, aby pobyt w Pensjonacie***RENESANS był miły, beztroski i niezapomniany...Serdecznie zapraszamy!!!

Zakopane - Pensjonat*** Renesans Zakopane - Pensjonat*** Renesans Zakopane - Pensjonat*** Renesans

CENNIK
pokój 1 os. - 125 zł.
pokój 2 os. - 210 zł.
pokój 3 os. - 280 zł.
Apartament 4 os. - 450 zł.

cena obejmuje nocleg + śniadanie

Copyright 2000 - 2020 | Zaloguj |